אודות

אודות Misty

כיום, בעסקים רבים, קיימת תחרות רבה מאוד כמעט בכל תחום. לכן, ניתן לראות כי חברות שונות אשר מספקות שלל סוגים של מוצרים ושירותים משקיעות לא מעט כסף, זמן ומשאבים בפרסום ושיווק. כדי לגבור על המתחרים ולמשוך את הלקוחות  אל השירותים או המוצרים שמספקים אותם עסקים ישנו צורך בקו שיווק אטרקטיבי שיהווה גורם משיכה.

עולם הפרסום במדיה התקשורתית לסוגיה, לא בהכרח עושה את עבודתה נאמנה. רבים הלקוחות הפוטנציאליים אשר מעלים חשדות לגבי אמינות הפרסום ולרוב הם די מסננים את המידע ונמנעים מיצירת קשר אפקטיבי עם אותם עסקים. כדי שהפרסום אכן יהיה אפקטיבי, יש צורך להגיע אל קהל היעד מכיוון שונה, אשר יעבור את מערכות הסינון הללו. מוצרי פרסום היו, ועודם, שיטה אפקטיבית ביותר לשיווק ופרסום, אשר יכולה למשוך את תשומת לבם של הלקוחות הפוטנציאליים. מדובר בהשקעה כספית קטנה יחסית, שתשפיע על העלאת המודעות של אותם עסקים, ובאופן טבעי גם על המכירות. מוצרים אלה יכולים להיות יעילים מאוד לעסקים גדולים וקטנים כאחד, אשר מעוניינים להרחיב את מעגל הלקוחות שלהם.

בדיוק בנקודה הזו, קמה חברת Misty. החברה שמה לה למטרה להביא את מגוון מוצרי הפרסום האיכותיים והיעילים ביותר. החברה מתאימה את מוצרי הפרסום לעסקים הרלוונטיים  עם זיקה  ישירה לאופי הפעילות שהעסק מוכר ללקוחותיו.

חברת Misty, מתמחה במוצרי פרסום וקידום מכירות לעסקים, מתנות לספקים, לעובדים לחגים ולכל אירוע ועוד .המבחר העשיר הינו בעל איכות מוצרים מובילה ואיכותית ממיטב היצרנים בארץ ובעולם.

כחלק מתפיסת עולמה של חברת Misty, תוכלו להנות מליווי צמוד בתכנון והבחירה של מוצרי הפרסום למטרות השונות בעסק שלכם. צוות עובדי החברה מתמחים בפיתוח וקידום עסקים בעזרת שילוב מוצרי פרסום וקידום מכירות. יחד אתכם יתכננו  את דרכי הפעולה ובחירת המוצרים התואמים לתפיסת העולם של העסקים שלכם וייצרו עבורכם מערך של מוצרי פרסום וקידום מכירות תואם ומצליח להשגת המטרות העסקיות.